Každý den 30 minut událostí a příběhů z jižních Čech... Jsme televize vašeho kraje, jsme Jihočeská televize.

Novinky

Novinky v Jihočeské televizi

2016-08-22 16:18:49

S příchodem nového školního roku jsme pro naše diváky připravili řadu novinek. Především nové pořady - Trendy bez limitu s modelkou Kateřinou Votavovou a nový pořad o bydlení Střecha nad hlavou. V průběhu září se ještě můžete těšit na premiéru Zpráviček pro dětičky. Spolu s tím dokončujeme nové stránky, mobilní aplikaci a zcela nový vizuál našeho vysílání. Překvapení pro vás máme víc, ale zatím je nebudeme prozrazovat. :) Sledujte naše vysílání a FB stránky (www.facebook.com/jihoceskatelevize). Jsme televize vašeho kraje - jsme Jihočeská televize.

VYSÍLÁME NA NOVÉM KANÁLU. PŘELAĎTE SI NÁS. DĚKUJEME.

2015-11-04 17:24:28

Dne 3. 11. 2015 jsme začali vysílat v nové síti vysílačů multiplexu 4. I nadále vysíláme v celých jižních Čechách a nově také na Prachaticku. Díky přechodu na novou síť se nám také zlepšila kvalita obrazu. A aby toho nebylo málo, připravujeme i další novinky. Intenzivně pracujeme na nových internetových stránkách, natáčíme nové pořady a mnoho dalšího.

číst další
Témata dnešních zpráv

2015-10-26 14:07:11

Nebezpečné dětské hračky - hlavní téma dnešních zpráv. Českobudějovická společnost ROSA je nedávno testovala. Půjčila si speciální rentgenový spektrometr, který ukázal, jaké jedy hračky pro děti obsahují. Zjišťovali jsme i to, o kolik v našem kraji klesly ceny benzinu a nafty. A zavedeme Vás také do muzea čokolády v Táboře. I dnes začínáme v 18 hodin.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA HEBAND!!!

2015-10-13 20:09:53

Zveme Vás na koncert jihočeské kapely HEBAND do nově otevřeného HUDEBNÍHO KLUBU K2 v Českých Budějovicích. Koncert se uskuteční tento pátek 16. října a jako mediální partneři koncertu pro vás máme rychlou soutěž o vstupenky. Ten, kdo jako první pošle přesné datum znovuotevření hudebního klubu K2 na email soutez@jihoceskatelevize.cz, dostane od nás dvě vstupenky na koncert.

Na ZŽ se řešila mléčná krize

2015-08-28 17:30:12

Ministr zemědělství Marian Jurečka, který zavítal na Země živitelku mluvil i o tzv. mléčné krizi. Chce pomoci zemědělcům, kteří kvůli nízkým výkupním cenám mléka přicházejí o miliony korun. Jak chce krizi řešit? Podívejte se - už v 18 hodin ve zprávách Jihočeské televize. Redaktoři připravují i další aktuální témata. Dozvíte se i to, proč prasklo vodovodní potrubí ve Větrné ulici v Českých Budějovicích.