Jsme televize vašeho kraje

Jsme mediální partner BOSCH FRESH FESTIVALU!

Zpět na seznam

BOSCH FRESH FESTIVAL

BOSCH FRESH FESTIVAL se Zdeňkem Pohreichem

Nově i v Českých Budějovicích!  Předprodej vstupenek zahájen.

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití BOSCH FRESH FESTIVAL, který má již 7letou tradici, zavítá na jaře 2017 poprvé do Jihočeského kraje a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Podtitul OCHUTNEJ SVĚT!, láká návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates.

Půjde o velkolepý víkend doslova nabitý bohatým programem. Návštěvníci se mohou těšit na několik pódií, z nichž dominantní bude hlavní cooking stage, na které se vystřídají taková esa, jakými jsou Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák a další, se svými živými show. Velkým lákadlem je rovněž oblíbená workshop stage, kde si lidé můžou se svým oblíbeným kuchařem uvařit jeho specialitu.

Tím ale program zdaleka nekončí! Po celou dobu konání festivalu můžou návštěvníci degustovat menu TOP restaurací jihočeského regionu, v soutěži si zvolit tu nejlepší z nich, nahlédnout pod pokličky světových kuchyní a zahraniční speciality také ochutnat. Připravena bude zážitková gastronomie, extrémní catering a další netradiční směry moderní gastronomie.

Pro milovníky lahodných moků, jako jsou víno a pivo, budou připraveny ochutnávky z české i zahraniční produkce nejlepších vinařství a představí se známé i menší, či rodinné pivovary. Na festivale nebude chybět ani množství stánků s delikatesami z celého světa.

Na své si přijdou prostě všichni, od pivních nadšenců, přes milovníky světové kuchyně až po rodiny s dětmi.

 „Věříme, že první ročník festivalu v Českých Budějovicích přiláká, stejně jako na BOSCH FRESH FESTIVALECH v ostatních městech, desetitisíce gurmánů a že se stane inspirací pro všechny, kdo holdují dobrému jídlu a pití“ dodává Petr Jirásek, pořadatel festivalu.

Pro všechny zájemce připravili navíc organizátoři poprvé v historii možnost, zakoupit si vstupenky v předprodeji! Již nyní jsou k dostání v síti Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky. Výhodná cena vstupenky 100 Kč obsahuje jednodenní vstup na kterýkoliv den vybraného festivalu a dárek v hodnotě 40 Kč v podobě oroseného ležáku Pilsner Urquell, který si můžou návštěvníci sami, za asistence a výkladu Mastera Bartendera, načepovat do skla.

Využijte proto posledních dní před Vánoci a pořiďte svým blízkým vstupenky na ten nejšťavnatější a nejchutnější den v roce…. !

BOSCH FRESH FESTIVAL