Jihočeská televize

Jsme televize a zpravodajský
server vašeho kraje

Hlavní menu

V části Písku nepoteče v noci na středu voda

České Budějovice, publikováno 08.01.2018, autor: Jiří Bydžovský

Autor: archiv JTV

S přerušením dodávky pitné vody musí v době od úterní (9.1.2018) 22. hodiny do středeční (10.1.2018) 6. hodiny ranní počítat obyvatelé i firmy v části Písku a nedalekých obcích. Vodohospodáři budou v této době propojovat potrubí v nově vybudované armaturní šachtě u sportovního areálu Sv. Václav.

Voda proto nepoteče v lokalitě Sv. Václav, ale také v oblasti průmyslové zóny Písek a v obcích Krašovice a Topělec. „Záměrně jsme pro propojení zvolili noční hodiny, kdy jsou odběry minimální. I přesto bude zajištěno náhradní zásobování a na předem určených místech budou přistaveny cisterny,“ říká Jitka Kramářová, vedoucí útvaru marketingu a komunikace vodohospodářské společnosti ČEVAK a. s.

V případě potřeby je možné domluvit přistavení cisterny telefonicky na číslech 606 936 103 nebo 602 195 784. Pro další informace a případné dotazy je k dispozici nepřetržitá havarijní služba na telefonním čísle 800 120 112.

Ještě během noci vodohospodáři plánují po ukončení prací také kompletně odkalit síť tak, aby ráno odběratelům opět tekla z kohoutků čistá voda. 

Fotogalerie

Autor: archiv JTV

Diskuse k článku