Jihočeská televize

Jsme televize a zpravodajský
server vašeho kraje

Hlavní menu

Reklama

Nabízíme nejúčinnější a nejpoužívanější reklamu na světě, s tou výhodou, že ji umíme zacílit na jižní Čechy. Naši diváci jsou aktivní. Cíleně a pravidelně vyhledávají vysílání Jihočeské televize mezi všemi dostupnými programy. Jsme totiž jejich televize. A stejně tak, jako se zajímají o zprávy a lidi ze svého blízkého okolí, je pro naše diváky atraktivní i regionální televizní reklama, protože je z jejich nejbližšího okolí a je pro ně užitečná a dostupná.

  • bezmála 300 000 diváků v Jihočeském kraji za týden
  • 1 904 vyrobených spotů od roku 2012
  • 1 560 reportáží za rok

Vysílání reklamy

Stěžejní produkt s univerzálním použitím. Televizní reklamu lze využít k prezentaci společnosti a jejích produktů, k prezentaci aktuálních cenových nabídek, k získání nových zákazníků nebo k udržení těch současných, dokáže u zákazníka vyvolat okamžitou i dlouhodobou potřebu. Radikálně zvyšuje image a prestiž společnosti.

Výroba spotů

Vyrábíme vlastní reklamní spoty i sponzorské vzkazy od těch zcela základních až po velkorozpočtové profesionální spoty i do celoplošných televizí. K natáčení využíváme nejmodernější kameru Black Magic URSA 4K.

Výroba prezentačních filmů

Ideální prezentace na internetu či na DVD pro zákazníky a partnery. Propagační film nemá žádná omezení a vše se řídí přáním zákazníka. Nejčastěji tyto filmy vyrábíme ve stopáži od 2 do 10 min.

Letecké záběry

Naše produkční skupina využívá moderní technologie na zpracování obrazu, stejně tak disponujeme dalšími novinkami, jako je např. profesionální dron, který unese různé typy videokamer. Můžeme tedy jakoukoliv vaši audiovizuální prezentaci doplnit leteckými záběry, které byste z letadla ani neměli šanci natočit.

Máte zájem o reklamu na JTV?

Kontaktujte nás