
Kauza zapálených aut v Hluboké nad Vltavou má další vývoj. Kriminalisté obvinili už třetího člověka. Ten měl najmout svého známého, aby vozidlo zapálil. Informovali o tom policisté na webových stránkách.

Čtvrteční soudní jednání provázely silné emoce, a to hlavně stran pozůstalých rodičů. Obžalovaná Tereza Kajgrová podle soudu naopak neprojevila dostatečnou lítost, byť učinila prohlášení o vině. Soud jí kromě tří let a jedenácti měsíců odnětí svobody uložil i několikamilionovou pokutu a osmiletý zákaz řízení. Rozsudek zatím nenabyl právní moci.