
Kauza zapálených aut v Hluboké nad Vltavou má další vývoj. Kriminalisté obvinili už třetího člověka. Ten měl najmout svého známého, aby vozidlo zapálil. Informovali o tom policisté na webových stránkách.

Návrh podle insolvenčního rejstříku podala jedna ze zaměstnankyň firmy. Ta svým pracovníkům dluží mzdy za květen i červen, týká se to zhruba stovky zaměstnanců. Soud vyzval další věřitele, aby se přihlásili s pohledávkami. Slévárna už v květnu ukončila činnost.














