
Víkend přinesl počasí jako na houpačce. Teploty se na jihu Čech držely vysoko nad tropickou třicítkou, hned na dvou místech byly překonány dosavadní rekordy. V sobotu odpoledne a večer se ale přes region přehnal pás velmi silných bouřek.

O tom, že radnice začíná připravovat nové modré zóny v jižní části města, jsme vás informovali už v pondělí. Rada města teď upřesnila termíny a okolnosti jejich zavedení. V případě zájmu o parkovací místo mohou lidé dorazit osobně na pobočky dopravního podniku, nebo online na webu parkovanicb.cz. Právě kvůli registracím a zkušenostem z minulých let bude ještě v letošním roce platit tolerance, ostrý provoz začne až od ledna.