O televizi

Jihočeská televize JTV a. s. je přímou pokračovatelkou jedné z prvních regionálních televizí v ČR GIMI a. s. Podle opakovaného peoplemetrového měření renomovanou agenturou Nielsen sleduje týdně její program přes 310 000 diváků. Je tak nesledovanější regionální televizí v rámci Asociace regionálních televizí v České republice. Mimo denní aktuální zpravodajství se věnuje v pravidelných magazínech a pořadech nejen kulturním a společenským událostem ale i všednímu životu v obcích a firmách v Jihočeském kraji.

Jihočeskou televizi vlastní společnost JTV a.s. Provozovatelem webového portálu je společnost JTV a.s. která je pro své diváky, čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Jihočeském kraji i mimo něj.

Tým internetového portálu pracuje pod vedením Petry Říhové.

Workshopy

Jak nás naladit

ZVOLTE, JAK PŘIJÍMÁTE TELEVIZI

Pozemní vysílání

Naše vysílání mohou sledovat všichni obyvatelé Jihočeského kraje, kteří přijímají signál z běžné televizní antény.

Terestrické pokrytí nám zajišťuje společnost Digital Broadcasting, a to nové vysílací síti DVB-T2/HEVC profesionálních vysílačů Multiplexu 24. Vysíláme společně s televizními kanály Fanda, Smíchov, Telka apod.

Sítí vysílačů v multiplexu 24 pokrýváme víc než 90 % Jihočeského kraje.

Multiplex 24 vysílání na těchto vysílačích:
 • Česeké Budějovive-Kleť (kanál 30)
 • Prachatice-Křeplice (kanál 36)

V případě, že jste obyvatelem domu, kde je společná anténa, je potřeba zjistit, zdali vám již byl naladěn multiplex 24. To zjistíte tak, že přijímáte např. kanály TV FANDA, SMÍCHOV, TELKA apod. V případě že ano, můžete si na vašem přijímači naladit vysílání i Jihočeské televize (viz návod níže). V případě, že výše uvedené kanály nechytáte přes společnou anténu, je potřeba vyhledat pomoc správce vaší antény a požádat ho o naladění multiplexu 24.

Stručný návod, jak naladit Jihočeskou televizi na set-top boxu:

 • Zapněte si televizi, popř. i externí set-top box
 • Na ovladači zmáčkněte tlačítko menu
 • V menu pomoci šipek na ovladači najeďte na automatické ladění (nebo také vyhledávání či skenování)
 • Zmáčkněte OK nebo potvrdit
 • Projeďte všechny naladěné kanály
 • Nyní byste měli mít přidaný kanál JTV

V případě problémů s naladěním sítě 24 využijtetěchto informacítěchto informací nebo volejte na číslo +420 595 694 660 (helpdesk@multiplex24.cz).

Kabelové vysílání

Jihočeská televize je dostupná u většiny poskytovatelů kabelového signálu v jižních Čechách, včetně hlavních poskytovatelů, společností UPC a ELSAT.

Vysíláme např. u poskytovatelů:

 • UPC
 • ELSAT
 • NEJTV
 • a další
Satelitní vysílání

Jihočeská televize v současné době není dostupná v satelitním vysílání. Diváci, kteří využívají satelitní vysílání, si mohou vysílání pustit přesonline vysílání nebo varchivu.

Internetové vysílání

Jihočeská televize má propracovaný video archiv, ve kterém je možné si pustit všechny naše pořady zpětně. Stačí zadat hledaný pořad, uvést ve vyhledávači hosta či jiné klíčové slovo a systém vám nabídne nalezené pořady.

Celé naše aktuální vysílání je možné si zpětně pustit v odkazuonline vysílánínebo přes různé poskytovatele IPTV.

Online vysílání si můžete spustit také na mobilních telefonech. Buď přímo přes tyto stránky, které jsou optimalizované i pro mobilní telefony a tablety nebo si můžete stáhnout naši aplikaci vGoogle Play. Aplikaci pro iOS a Windows Mobile přirpavujeme.

Ve videoarchivu naleznete většinu našich pořadů, od těch aktuálních po ty nejstarší kousky, které byly natáčeny již v digitální podobě.

Máte problém s příjmem JTV? Kontaktujte nás.

Reklama

Nabízíme nejúčinnější a nejpoužívanější reklamu na světě, s tou výhodou, že ji umíme zacílit na jižní Čechy. Naši diváci jsou aktivní. Cíleně a pravidelně vyhledávají vysílání Jihočeské televize mezi všemi dostupnými programy. Jsme totiž jejich televize. A stejně tak, jako se zajímají o zprávy a lidi ze svého blízkého okolí, je pro naše diváky atraktivní i regionální televizní reklama, protože je z jejich nejbližšího okolí a je pro ně užitečná a dostupná.

 • bezmála 300 000diváků v Jihočeském kraji za týden
 • 1 904vyrobených spotů od roku 2012
 • 1 560reportáží za rok

Máte zájem o reklamu na JTV? Kontaktujte nás.