Dynamo s Hradcem v sobotu uhrálo bod

Fotbalisté Dynama České Budějovice měli slibně nakročeno k výhře. Zápas s Hradcem Králové nakonec skončil remízou.

Fotbalisté Dynama České Budějovice v sobotu v Hradci Králové hráli vyrovnaný zápas. Ve 21. kole první ligy remizoval tým Hradce v souboji sousedů v tabulce s Českými Budějovicemi 2:2. Poté, co ve 26. minutě východočeši jedním gólem vedli, na přelomu poločasů po dvou rohových kopech a brankách Micka van Burena s Michalem Škodou Dynamo otočilo stav. Oba týmy nakonec dohrávaly v deseti. Po vynucené penaltě druhým gólem v utkání srovnal skóre Rada na 2:2.

Po utkání navíc bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Sivok oznámil, že koční ve funkci sportovního manažera v Dynamu České Budějovice.

Autor: Kateřina Hálová