V Katovicích hořel karavan, na spáleništi bylo nalezeno lidské tělo

V Katovicích na Strakonicku hořel v noci na středu karavan. Po uhašení požáru nalezli hasiči na spáleništi lidské ostatky. Informovala o tom mluvčí strakonických policistů Jaromíra Nováková.

 

Profesionální a dobrovolní hasiči vyráželi k požáru karavanu v Katovicích ve středeční jednu hodinu ráno. Karavan dlouhodobě obýval jeden člověk, po uhašení plamenů hasiči skutečně nalezli torzo lidského těla. Pro objasnění příčiny úmrtí a také pro upřesnění totožnosti byla nařízena soudní pitva. Bude také provedena analýza DNA.

Autor: Petr Studenovský

Související články

Tragická nehoda u obce Žár

Tragická dopravní nehoda se stala v noci ze soboty na neděli nedaleko Trhových Svinů. Jednačtyřicetiletý řidič tam se svým autem vjel do příkopu, na následky zranění bohužel zemřel. Informovali o tom jihočeští policisté.