
Kauza zapálených aut v Hluboké nad Vltavou má další vývoj. Kriminalisté obvinili už třetího člověka. Ten měl najmout svého známého, aby vozidlo zapálil. Informovali o tom policisté na webových stránkách.

K vraždě došlo v jedné z obcí na Strakonicku, policisté ale žádné podrobnosti k případu zatím nesdělili. Na sociální síti informovali pouze o tom, že žádné další nebezpečí nikomu nehrozí. Přestože z nového roku uplynulo jen několik málo dní, jde už o třetí vraždu na našem území.














