V Krumlově se běželo pro dobrou věc

V Českém Krumlově se v sobotu běželo pro dobrou věc. Stovky sportovních nadšenců vyrazily na pěti a desetikilometrovou trasu kolem města s krásnými výhledy na historické centrum. Výtěžek ze závodu putoval neziskové organizaci ICOS.

Kromě běhu na pět a deset kilometrů byl na programu i závod vozíčkářů nebo dětský běh, celým dnem pak provázeli úspěšní čeští atleti Denisa a Adam Sebastian Helceletovi. Připraveno bylo i spoustu doprovodných akcí od florbalové arény po kurz první pomoci s Českým červeným křížem. Výtěžek ze závodu putoval krumlovské neziskové organizaci ICOS, která pomáhá lidem se zdravotním postižením nebo osobám v tíživých situacích.

Autor: Lucie Mašková

Související články