Ve Stromovce se běželo pro ADRU

Ve čtvrtek odpoledne se v českobudějovickém parku Stromovka konal další ročník populárního ADRAběhu. Účastníci zaplacením startovného přispěli na rozvoj dobrovolnických aktivit v krajském městě.

Letošní ADRAběh nesl název Osamělost není radost. Lidé se mohli registrovat buď na virtuální běh nebo se zúčastnit některého ze skutečných výběhů. V českobudějovickém parku Stromovka se sešly desítky takových běžců, a to i za účasti primátorky města, která závod odstartovala. Trasa měřila jeden, tři i pět kilometrů, podle preferencí jednotlivých účastníků. Ti tak svou účastí na akci podpořili dobrou věc.

Autor: Petr Studenovský

Související články